Ukash Bozdurmak Çok Kolay

İnternet üzerinden yapılan online alışverişlerde sıkıntı alışveriş sırasında değil genellikle ödeme kısmında çıkar. Ödeme şekillerinde ise genellikle iki seçenek oluyor. Ya kapıda ödeme ya da kredi kartı seçeneği. Ama bu iki seçenek de insanlar için hem güvenlik zafiyeti oluşturmakta hem de çok fazla zaman almaktadır. İşte firmalar bütün bu olumsuzlukları düşünmüş ve sonunda ukash’ı sizler için bulmuştur.

Ukash kart işte tam bu ödeme kısmında ortaya çıkan aksaklılıkları ortadan kaldırmak için vardır. Çünkü ukash card ön ödeme özelliği olan bir kart. Yani biz önce siteden paramıza göre limiti olan bir kartı alıyoruz sonra bütün işlemlerimizde bu kart kullanıyoruz. Kartımızla alışveriş yaptıktan sonra geride kalan parayı alabilmek için satın aldığımız ukash’larımızı iki şekilde bozdurabiliriz. İlk olarak eğer bir siteden alışveriş yapmışsak ve harcamamızdan sonra kartımızda hala para kalmışsa ve biz bu parayı nakde çevirmek istiyorsak o zaman alışveriş yaptığımız siteyle iletişime geçeriz ve kalan parayı nakde çevirmesini isteriz.

Siteler bunu bedava yapmıyor, yaptığı işlem karşılığında sizden bir ücret talep ediyor. İkinci bir işlem olarak kartınızı aldığınız siteye ulaşarak onlara ukash card’ınızı bozdurmak istediğinizi iletirsiniz onlarda bu konu da size yardım edecektir.