Transformice Oyunu Ustalık Önerileri

Transformice oyununda haritalar bulunur. Bu haritalar sarı peynirli, mor peynirli ve çarpı işaretli haritalar olmak üzere 3 çeşittir. Eğer oyuna yeni başladıysanız sarı peynirli haritalara sahip odalarda oynuyorsunuzdur. Mor peynirli haritalar zor haritalardır ve daha ileri seviyelerde karşınıza çıkarlar. Çarpı işaretli haritalar ise ustalık gerektiren odalardır sadece özel üyelik sahibi olan oyuncular bu haritalara sahip olan odalarda oynayabilir.

Transformice oyununu iyi oynayabilmek için reflekslerinizin ve iki el koordinasyonunuzun yüksek olması gerekir. Yani iki elinizin de becerikli olması gerekir. İki elini kullanabilen insanlar bu oyuna çok daha kolay adapte olabilirler.

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da belli başlı özel hareketler vardır. Wj, spirit jumping ve tabiî ki şamanın yerleştirdiği eşyaları kullanabilmek üst seviyede beceri ve antrenman gerektirir. Yeni başlayan biri olarak bunlardan korkmanıza gerek yok. Çünkü bu oyun sizi içine kolayca çekebilir ve kolaylıkla ustalaşabilirsiniz. Tabii ki biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. Her oyunun başka bir dünyası vardır. Transformice oyna veya transformice indir sen de transformice dünyasına katıl.