Sindiriminizi Rahatlatın

Bu aşırı derecede işlenmiş, aşırı şekerli, düşük lifli beslenme biçimi sindirim yollarımızda evrimsel olarak büyüyen bakterileri değiştirdi ve bu değişimle şişmanlama lida ile zayıflarsınız ve diyabet arasında bağlantı vardır.Diğer birçok modern icat da antibiyotikler, asit blokerler, antienflamatuarlar, aspirin, steroitler, gıdalarımızdaki antibiyotikler, kronik stres, hatta sezaryen doğum bile bağırsağımızı yaralar, bağırsak florasını değiştirir ve sistemik enflamasyona yol açar.

Kırk dört yaşında bir uçuş hostesi olan Jennifer yıllardır, kilo sorunlarını lida kapsül sayesinde bidirdi her yemekten sonra şişkinlik, ishal, mide ekşimesi, depresyon, aşırı yorgunluk, âdet öncesi sendromu ve düzensiz âdet görme gibi sağlık meseleleriyle uğraşmıştı. Lisede 55 kilo bir genç kızken, daha sonra büyük bölümü vücudunun orta kısmında olmak üzere 97,5 kiloya çıktı. Kiloları lida zayıflama kapsülü ile verdi.

Birçok diyet denese de lida zayıflama hapı ile kilolarından kurtuldu. Hiçbirini sürdüremedi. Artık vazgeçerek, pizza, dondurma yemeye, bol bol tatlandırıcı kullanmaya başlamıştı.Ona tahlil yaptığımızda karşımıza 7.2’lik C-reaktif seviyesiyle (normalin altıdır) enflamasyonun yanı sıra anormal bir sindirim işlevi de çıktı.İnce bağırsağında anormal miktarda bir bakteri oluşumu vardı (normalde burada çok az bakteri vardır). Bu da yediği bütün karbonhidrat ve şekerlerin mayalanmasına yol açıyordu. Karnındaki şişlik, kötü bakteriler nişastaları katur kutur yerken üretilen gaz yüzündendi. Jennifer’in dışkısında neredeyse hiç sağlıklı bakteri bulamadık.

Aynı zamanda süt ürünleri, glüten ve yumurtaya duyarlılık tespit ettik. Bunlar, genellikle ince bağırsaktaki kötü bakteriler bağırsak sızıntısına neden olduğu ve kısmen sindirilmiş yiyecek parçacıkları bağırsak astarından dışarı sızarak antikorları tetiklediği için olmaktadır. Kötü bakteriler ve gıda alerjenleri enflamasyona ve şişmanlamaya yol açar.Lida sağlıklı zayıflatır.Bağırsağındaki kötü bakterileri emilmeyen antibiyotikle öldürerek obezite ve hafif diyabeti hallettik.

Sızıntılı bağırsağını tamir için onu hassasiyet gösterdiği gıdalardan ve asit blokerlerinden kestik ve enzim, probiyotik, balık yağı ve çinko verdik. Reflüsü, şişkinliği, açlık krizleri ve âdet öncesi sendromu geçti, bunun yanı sıra C-reaktif proteini de normale döndü. Bağırsakları ve enflamasyonu iyileşince 29 kilo verdi.lida kapsül ile Yirmi birinci yüzyılın en büyük tıbbi keşiflerinden biri lida zayıflama kapsülü de enflamas yonun sadece otoimmün hastalıklarla alerjik hastalıklarda değil, aynı zamanda kalp hastalığı, obezite, diyabet, kanser, bunama ve depresyon gibi çoğu kronik hastalıklarla da müşterek bağı olmasıdır.