SAÇ NASIL UZATILIR SAÇLAR NASIL UZAR?

Saç uzaması kuskusuz bayanlar için önemli bir konu uzun ve bakımlı saçlara sahip olmak her bayanın istediği ve isteyeceği bir şeydir. Ama ne yazık ki her zaman durum böyle olmaz bir gün gelir saçlarımız dökülür ama o nedenden ama bu nedenden belki doğumdan sonra ya da eski canlılığı kalmaz ya da uzamaz.
Saçların çabuk uzaması için ne yapmalı? Saçlar yaşam döngüleri gereği günlük bir miktarda dökülürler sağlıklı bir insan 100–150 tel saç dökülmesi normal olarak kabul edilmektedir. Fakat bunun üstünde olursa bunu da saç dökülmesi olarak nitelendirmekteyiz. Bayanlarda saçların uzamamasının sebebi saç dökülmesidir. Ufak çaplı bir saç dökülmesi saçın bir noktaya kadar uzayıp daha sonra uzamaması durumudur zaten. Bunu engellemek için yapılacak şey ise saçlarınızı beslemektir. Saçlarınızı beslemek ve onlara canlılık kazandırarak dökülmelerini engellemek ve daha uzun ve gür bir şekilde uzamalarını sağlamak için üretilmiştir. İçeriğinde sarımsak ile birlikte 6 çeşit bitki bulunmaktadır. Ayrıca Garlex sarımsak özlü şampuanın içerisinde saç dökülmesine ve saç kepeklenmesine karşı etkenliği klinik çalışmalar ile kanıtlanmış bileşenler kullanılmaktadır. Bu sayede Garlex saç dökülmesine ve tüm saç problemlerine karşı son derece etkili bir ürün haline gelmiştir. Saçlar nasıl uzatılır? Sorusuna cevap verecek olursak şunun bilinmesi gereklidir öncelikle saçlar uzamak için amino asit kompleksi dediğimiz bir yapıya ihtiyaç duyarlar ki bu yapıda da proteindir. Saçlar doğal yapılarında protein barındırırlar. Yani saçın doğal yapısını protein ve amino asit kompleksleri oluşturur. İşte Garlex serumun içerisinde bitki özlerinin yanı sıra Amino asit kompleksi de bulunmaktadır. Bu sayede saçların doğal yapısındaki elementleri saçlara ilave ettiğimiz için saç dökülmesi durmaktadır.
Garlex sarımsak şampuanı ve serum birlikte kullanıldıklarında saç dökülmesi sorunu tarihe karışmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve sipariş için Garlex.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayınız.