Rüyada Oturmak Görmek

Rüyada Oturmak GörmekEğer Kafanızda rüya tabiri oturmak,rüya tabirleri oturmak görmek,rüyada tabiri oturmak,rüyada oturmak görmek nedir,rüyada yüksekte oturmak, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Bir yere yaslanarak oturmak rahat ve huzura, iyi geçime ve sözünü dinletmeye, Tek başına ve miskince oturmak acziyete, korkaklık ve güçsüzlüğe, Bir grup insanla halka biçiminde oturmak zikrullaha, işleri istişare ile danışarak yapmaya, Dizlerini dikerek oturmak yorgunluğu gidermeye, yeniden eski gücüne kavuşmaya, Kocası olmayan kadının oturduğunu görmesi genç bir kocaya varmasına delalet eder.

Kişinin oturduğu yere göre hayatında olacak negatif ve pozitif olaylardır.

Rüyada oturdugunu görmek, acizlige, zafiyete ve korkakliga isarettir. Dul bir kadinin rüyada oturdugunu görmesi genç biri ile evlenecegine delalet eder. Bir rivayete göre de, oturmak, islerinin hafiflesecegine, geçiminin daralacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada oturmak, acziyet, zayiflik ve korkakliga isarettir. Bekar b kadinin rüyada oturmasi, onun genç kocaya varmasina isarettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada yüksekte oturmak