Rüyada Nişanlı Görmek

Rüyada Nişanlı GörmekEğer Kafanızda rüyada nişanlı birini görmek,rüyada iki nişanlı görmek,rüyada nişanlı erkek görmek,rüyada nişanlı olduğunu görmek,rüyada nişanlı kız görmek,rüyada nişanlısını görmek,rüya tabirleri eski nişanlıyı görmek,rüyada eski nişanlını görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Nişanlısını güleryüzlü görmek sevinçli haber ve gelişmelere, onu asık çehreli görmek – evli ve bekar kimseler için- üzüntü ve kedere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Nişan.)

Nişanlı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nişanlı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada eski nişanlıyı görmek,ruyada nisanlisini gormek,rüyada nisanli oldugunu görmek,rüyada eski nişanlısını görmek,rüyada nişanlını görmek