Rüyada Meni Görmek

Rüyada Meni GörmekEğer Kafanızda rüyada sperm görmek,rüyada boşaldığını görmek,rüyada meni ve mezi görmek,rüyada siyah meni görmek,rüyada sevişmek,rüyada döl görmek,rüya tabirleri meni görmek,rüyada erkeğin menisini görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir. Haniminin fercinden sari su çiktigini görse, hastalikli bir çocuk dogurur. Çikan su kirmizi ise, çocugun ömrü kisa olur. Çikan su, siyah ise, dogacak çocuk ailesinin efendisi olur. Bazilan derler ki, meni, emniyettendir. Bundan dolayi meni çikardigini veya menisinin çiktigini gören kimse, arzusuna nail olur. Menisinin aktigini gören kimsenin arzusu da yerine gelir. Bazen meninin çikmasi, rahata veya çok mala ve sirlari gizlemeye yahut çocuklarin ölmesine veya hanimlarin issiz kalmasina isarettir. Rüyayi gören kimse, ziraatla mesgul ise, ölmüs arazileri ihya eder ve oradan su çikanr.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada boşalan erkek görmek,rüyada bir erkeğin boşaldığını görmek,rüyada eşinin boşaldığını görmek,rüyada kocasının boşaldığını görmek,ruyada bırının bosaldıgını gormek