Rüyada Kürtaj Görmek

Rüyada Kürtaj GörmekEğer Kafanızda rüyada bebek aldırma,rüyada kürtaj olduğunu görmek,rüya tabiri kürtaj,rüya tabirleri kürtaj görmek,rüya tabirleri kürtaj olmak,rüyada kürtaj olacağını görmek,rüyada cocuk aldirmak,ruyada kürtaj olmak, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada hamile bir kadının kürtaj olması hastalığa işarettir. Bu rüya, rüyayı gören kadının yanlış bir karar almak üzere olduğunun da habercisidir.

Rüyada kürtaj yaptirdigini gören bir kadinin, kocasinin emaneti olan namusuna dil uzatacak kimselerle arkadas olmasina ve Sünnet-l Seniyyeyi terketmesine isarettir.

Hamile bir kadının kürtaj olması hastalığa işarettir.

Hamile bir kadının kürtaj olması hastalığa işarettir.

Kürtaj kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kürtaj görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada kürtaj olmak,rüyada kürtaj olduğunu görmek,rüyada bebek aldirmak,rüyada çocuk aldırmak,rüyada kürtaj yaptırmak