Rüyada Kurabiye Görmek

Rüyada Kurabiye GörmekEğer Kafanızda rüyada kuru pasta görmek,rüyada kurabiye yediğini görmek,rüyada kurabiye yapmak,rüyada kurabiye yemek,rüyada kurabiye yaptığını görmek,rüya tabirleri,rüyada pasta görmek,rüyada yılan görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Tatlı, güzel, hoşa gidecek sözdür.

Kurabiye kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kurabiye görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada kurabiye görmek,ruyada kuru pasta gormek,rüyada kurabiye yediğini görmek,rüyada kurabiye yaptığını görmek,rüyada kurabiye yemek