Rüyada Hacca Görmek

Rüyada Hacca GörmekEğer Kafanızda rüyada hacca gitmek ne anlama gelir,rüyada hacca gitmek için hazırlık yapmak,rüyada hacca gideceğini görmek,rüyada kabeyi görmek,rüyada hacca gitmek için yola çıkmak,rüyada hacca gitmek için hazırlanmak,rüyada hacca gitmek nedir,rüyada hacca gitmek islami, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyasinda hacca gittigini görmek ha-yirla yorumlanir. Hacca gitmek üç sekilde tabir olunur: Dinde ol-gunluk, iste güzellik, kudrette celal. Mübarek yerlerden birine git-mek istedigi halde, buna kudreti olmadigini gören eger zengin ise fakir olur. Eger fakir ise, içinden çikamayacagi, basaramayacagi bir ise baslar, yaninda hacla ilgili bir sey oldugunu görmek, hayir ve hasenatta bulunacagina delalet eder. Cafer-i Sadik’ a göre : rüyada mahmel-i serifi görmek bes se-kilde tabir olunur: Emniyet, selamet, adalet, hacc ve rahat. Abdulgani Nablusi’ye göre: Hz. Ibrahim (AS) makaminda namaz kildigini gören seriata uymus olur. Mümin bir erkek olup, hacca gitmege nail olur. Hz. Ibrahim’in makamina giren, her türlü korkudan emin olur ve büyük bir makama ulasir. Rüyasinda kendisini Müzdelife’de görmek, emniyete ve Allah (C.C.) Hazretlerine siginmaya ve hidayete isarettir. Üzerinde borç varsa ödeyecegine delildir. Rüyada kendisini hacc yolunda görmek, dünya ve ahiret islerinden istedigi seylere kavusacagina delalet eder.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada hacca gideceğini görmek,rüyada hacca hazırlık,rüyada hacca gitmek için hazırlanmak,rüyada hacca gitmek için yola çıkmak,rüyada hacca gitmek için hazırlık yapmak