Rüyada Ceset Görmek

Rüyada Ceset GörmekEğer Kafanızda rüyada ölü görmek,rüyada parçalanmış ceset görmek,rüyada ceset görmek nedir,rüya tabirleri,rüyada birini öldürmek,rüyada cenaze görmek,rüyada katil görmek,rüyada ceset taşımak, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Uzaktan kötü bir haber alacaksınız. Bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Cesedi gömmek belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.

Rüyada ceset görmek islerinin bozulacagina isa-rettir. Rüyada birinin cesedi basinda oldugunu görmek, korkunç bir olayla karsilasacagina; cesedin birden bire dirildigini görmek, hayatinin tehlike içinde olduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ceset görmek sikinti içinde bulunan bir yakininizin yaniniza gelecegine isarettir. Bazan ceset görmek islerinizin bozulacagina da isaret eder.

Rüyada ceset görmek; aileden yada akrabalardan birinin ölümüne işarettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada parçalanmış ceset görmek,rüyada parçalanmiş insan,rüyada parcalanmış insan görmek,rüyada ölü taşımak,rüyada parçalanan insan görmek