Jigolo ve Jigolo Siteleri Hakkında Önemli Birkaç Bilgi

Jigololuk denildiğinde akla ilk gelen şey olgun bayanlarla birlikte gece boyunca  beraber olan kişilerin yaptığı meslek gelir. Aslında olayın asıl anlamı  bu değildir. Jigolo ,  bir gün veya gece süren birliktelikten çok, yaşça orta ve üstü olan  kadınlara özel partilerde, görüşmelerde escortluk eden, yani bir nevi  jigolo arayan bayanların yanında onlara eşlik edip kadınların özgüvenini  zıplatan erkektir.

Jigolo arayanların jigolo kiralama  amaçları çeşit çeşittir. Kimisi bir ilişki için ister, kimisi bodyguard  olarak, kimisi de toplantılarda, görüşmelerde arkadaşlarına hava atmak  için rentboylarla çalışırlar. Günümüzde bu sektörü fırsat haline  dönüştüren birçok websitesine rastlamak mümkündür. Peki bu sitelerden  kaçı güvenilir jigolo sitesidir? Kaçı yasal jigolo sitesidir?  Kaçı bu mesleği doğru yönetebilmektedir? Bu konularda merak ettiğiniz  şeyleri bir bir anlatmak istiyorum.Jigolo sitelerinin  neredeyse hepsi, yani %90’ı dolandırıcılık üzerine kurulu sistemlerdir.  Arayan ve jigolo olmak istiyorum diyen erkeklerden ücret talep edip,  “Ücreti yatırdığınız takdirde 2 gün içerisinde sizleri bayanlarla  tanıştıracağız” diye yalan vaatlerde bulunurlar ve halkımızın  duygularını sömürürler. İşte bizim sistemimizin farkı burada ortaya  çıkmaktadır. Sistemimiz legal içeriğe sahip ve ilan yayınlama sistemi  olduğu için bunun gibi oyunlara maruz kalmazsınız. Makul bir ücret  karşılığı ilanınızı ve profil bilgilerinizi yayınlatabilir, jigolo arayan bayanların  profil sayfalarınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Türkiye’de jigolo  organizatörlüğü yapmak ağır bir suçtur. Lütfen size kadın buluruz gibi  vaatlerde bulunanlara paranızı kaptırmayın.

Bu yazıyı günde yüzlerce jigolo olmak istiyorum  diyen ve bu heves uğruna jigololuk sitelerine paralarını kaptıran  insanlar için yazdım. Umarım biraz olsun yararlı olmuştur. İyi günler.