Evim Şahane Programı ve Başvuru Koşulları

evim şahane

evim şahaneDetaycı biriyseniz eğer, evinizin detayları ve dekorasyonu sizin için önemli olmalı. Peki evinizin dekor çalışmaları için yürüttüğünüz çalışmalar yeterli mi? Yaptığınız yenilikler aradığınız bir dekorasyon çizgisine kavuşmanızı sağlayacak mı? Aklınızda birçok soru ve takıldığınız birçok konu vardır. Belki uzman bir iç mimardan yardım alarak bu çalışmaları daha kolay yürütebilirsiniz. Belki de Evim Şahane isimli dekorasyon programına katılarak, evinizin yenilenmesini izleyebilirsiniz.

Peki nedir bu, Evim Şahane? Evim Şahane, Kanal D ekranlarında hafta içleri hergün yayınlanan bir dekorasyon programıdır. Hafta içi, saat 14.30’dan itibaren yayınlanan Evim Şahane isimli bu program, hergün bir şanslı ev sahibinin yüzünü güldürmektedir. Ev sahibi tarafından, dekorasyonu beğenilmeyen bir oda baştan aşağıya yenilenmektedir. Bu yenilenme çalışması, tam tamına 3 gün sürmekte. Ve bu 3 gün içerisinde, Mimar Selim Yuhay ve çalışma arkadaşları evi, sahibine teslim etmektedir.

Evim Şahane programına başvurmak isteyenlerin aklına farklı farklı birçok soru takılmakta. Mesala Evim Şahane ücretli mi? Evim Şahane ücretli değildir. Hem başvuru ücretsiz hem de masraflar Kanal D tarafından karşılanmaktadır. Ev sahipleri bu konuda gönüllerini rahat tutabilir. İzleyenlerin aklına takılan bir diğer soru ise, Evim Şahane’nin İstanbul dışında başka bir ile gidip gitmediğidir. Alt yapı çalışmaları yapılmaktadır ama henüz hazır olmadığından dolayı, şuan için sadece İstanbul üzerinden gelen başvurular değerlendirilmektedir.

Kendinizi şanslı hissediyorsanız, İstanbul içerisinde bir eviniz varsa ve beğenmediğiniz bir dekorasyon düzeni varsa, Evim Şahane programına başvurabilirsiniz.