En Sık Görülen Rüya Tabirleri

 

Rüya bir kişinin uykuya yattığı ve gün içerisinde bilinçaltında topladığı ürünlerden dolayı ortaya çıkan bir görsel sunumdur diyebiliriz. Çoğu kişi gün içerisinde yaşadıklarını rüyasında görüldüğünü söylerken, bazı insanlarda çok farksız durumları rüyasında gördüğünü ve gördüğü birçok olayın gerçeğe dönüştüğünü ekliyor. Birçok kişi için rüya tabiri , uykunun en sevilen tarafı iken, bazıları için ise tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Peki, görmüş olduğunuz her rüyanın bir anlamı var mıdır? Görüldüğümüz rüyalar bizi nasıl etkiler.

 

Öncelikle gördüğünüz rüyanın sizi etkilemesine ve ele geçirmesine izin vermeyiniz. Unutmayın ki bilinçaltınız size bir oyun oynuyor ve sizi bambaşka hayallere götürüyor. Gördüğünüz rüyaların çok etkisinde kalmadan görmüş olduğunuz objelerin anlamlarını inceleyebilir ve kendinizce kolay ve basit anlamlar çıkarabilirsiniz.

 

En çok görülen rüya tabirleri?

 

At, t üzerinde seyahat, At sevmek:

 

Birçok kişi rüyasında at gördüğünü söyler. At herkesin bildiği gibi kişinin istediği bir dileğinin yerine gelmesini temsil eder. Özellikle görülen beyaz at, rüya sahibine hayır ve şans olarak döner ve tutmuş olduğu bir dileğin tez zamanda sonuna ulaşacağını gösterir. Eğer sizde rüyanızda at gördü iseniz panik olmadan ve içinizi ferah tutarak yorumunuzu okuyabilirsiniz.

 

Ölü ile konuşma, rüyada ölü görme, rüyada ölme

 

Birçokâlim rüyada ölümü yorumlamıştır. Kişi kendini ölmüş gördü ise, bu onun ömrünün uzun olacağına işaret eder. Ölüm tam aksine rüyada uzun bir yaşama ve keyfe delalettir. Ölümü gördükçe daha sağlıklı bir şekilde olacağınızı ve uzun yıllar yaşayacağınızı anlatır.

 

Ölü ile konuşa herkesi şaşırtsa da aslında aksine bir durumdur. Rüyada ölen bir kişi ile konuşma yapar iseniz, içinde bulunduğunuz sıkıntılardan tez zamanda kurtulacağınızı anlayabilirsiniz. Sıkıntılı günleriniz bitecek ve sizin için güneş yeniden doğacaktır. Özellikle gördüğünüz ölü kişi, sizin sevdiğiniz ve önem verdiğiniz biri ise, sevinciniz artacak ve sizi iyi günlerin beklediğini haber verecek bir rüya olacaktır.

 

 

Yine rüyada ölü görmek de ölü ile konuşa ile aynıdır. Müjdeli haberler alınacağına ve istediğiniz isteklerin olacağına dair bir giriş yapmış olursunuz. Bu gibi rüyalara korkmadan, sevinç ile isteklerinizin gerçekleşmesi için dua etmelisiniz.

 

 

Rüyada namaz kılmak

 

Yine en çok görülen rüyalardan biridir. Birçok kişi kendini namaz kılarken gördüğünü söylüyor ve anlamını merak ediyor. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında bir yükselme olur. Bulunduğu standarttan daha üste çıkacağına ve müjdeli bir haber alacağına dair söylentileri vardır. Kendinizi imam olarak gördü iseniz, topluma faydalı bir iş yaptığınızı ve iyi günlerin sizi beklediğini anlayabilirsiniz.

 

Rüyada deniz görme

 

Yine en sık görülen rüya çeşididir. Rüyada birçok kişi denizde yüzdüğünü ve hatta yürüdüğünü  ifade eder.  Öncelikle denize girmek, devlet kapısında bir işiniz olduğunu gösterir. Eğer siz denizde yıkanmaya çalışıyor iseniz, güzel işler yapacağınız ve hayırlı işlere adım atacağınızın göstergesidir. Tüm günahlarınızdan arındığınızı ve yeni bir hayata merhaba demek için başlangıç yaptığınızı da anlatır.

 

Berrak denizden su içmek iyilik dolu bir geçmişe ve önünüze çıkan kısmetlere işaret iken, bulanık bir denizden su içmek ise, rüya sahibinin kedere düşeceğini gösterir.

 

 

Sizlerde bu ve bunun gibi birçok rüya görüyor olabilirsiniz. Önemli olan kendinizi çok fazla yıpratmadan ve kesinlikle olacak gözü ile bakmadan hareket etmenizdir. Her şey olacağına varır ve sadece yüce yaradan bilir. Bizler için hayatı kolaylaştırma var iken, kendinizi çok fazla kaptırıp hayattan uzaklaşmayın ve her şeyin en hayırlısını dileyin. Bu ve bunun gibi birçok gerçek rüya tabirlerine ise,http://www.batuhandemirkan.com/ruya-tabirleri/ sitesi üzerinden ulaşabilir ve aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabilirsiniz.