CHIP SATIŞ

Pokerin en çok oynanan kart oyunu olması sebebiyle Facebok için oyunlar geliştiren Zynga firması da poker oyununu internete taşıdı. Facebook üzerinden oynanan poker oyunu çok kısa bir sürede milyonlarca kişinin tercih ettiği bir oyun haline geldi.
Chip Satışı
hizmeti de bu oyunun bu denli gelişmesi ile ortaya çıkan hizmetlerin başında gelmektedir. Bu hizmet ülkemizde ve dünyada oldukça sıklıkla kullanılmaktadır.


Chip Satış
hizmeti sunan internet siteleri kullancıcı tercihlerine göre birçok farklı paketi poker severlere sunmaktadır. Bu farklı seçenekler sayesinde kullanıcılar diledikleri miktarlarda chipi tercih edebilme imkanına sahip olabilmektedir. Poker oyununun devamı için kullanıcıların tercih ettikleri chip paketlerinin ödemesini yapmaları yeterli olmaktadır.

Chip satış hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılar chiplerin ödemelerini kredi kartıyla ödeme ile, hesaba havale yolu ile, kontör gönderme seçeneği veya sanal ödeme seçenekleri ile yapabilmektedir. Ödeme işlemini farklı ödeme seçeneklerinin herhangi biri ile gerçekleştiren kullanıcılar bu işlemden sonra poker keyfine hesaplarına dakikalar içinde tanımlanan chipler ile devam edebilmektedir. Bu sayede dünyanın dört bir yanından poker oyuncusu ile poker oynamanın keyfi asla bitmemektedir.