Apple Garaj ile 2. El ve Ucuz iPhone, İpad Fırsatı

Apple Garaj ile 2. El ve Ucuz iPhone, İpad Fırsatı
Bildiğiniz gibi Türkiye’de teknoloji kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmakta. Özellikle akıllı telefona olan talep her geçen gün daha da artmakta. Akıllı telefon piyasasının Dünya’da ki mutlak hakimi olarak görülen Apple ürünlerine özellikle de iPhone rağbet ülkemizde çok fazla.
Türkiye’de Apple ürünlerinin yaygınlaşması ile beraber sadece Apple ürünlerinin alınıp satılmasını sağlayan yepyeni bir ilan portalı yayına başladı. Applegaraj.com sadece Apple ürünlerinin satıldığı bir ilan sitesi. Dünya da ve Türkiye’de başka bir eşi bulunmayan bu sistem ile Türk teknolojiseverler hem ucuz hem de sahibinden ürün alma fırsatını yakalamış olacaklar. İşte Applegaraj.com’un üyelerine sundukları:
Applegaraj.com ne işe yarar?
Applegaraj.com dünya da ve Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Öyle ki sadece Apple ürünlerinin alınıp satıldığı bu sistem de kullanıcılar Apple ürünlerini satabiliyor ve ilk sahibinden makul fiyata satın alabiliyor.
Web sitesine üye olanlar 5 adet ücretsiz ilan ekleyebiliyor, ilan verenlere sms gönderebiliyor ve telefon numaraları aracılığı ile ulaşabiliyor. Çok sayıda doping seçeneğinin de sunulduğu site de Acil Acil, Vitrin, İndirimde gibi çok çeşitli doping seçenekleri ile alıcılara daha etkili ulaşma fırsatını daha kolay şekilde yakalıyorsunuz.
Türkiye’de ucuz iPhone arayanların ilk adresi olacak gibi görünen bu siteden İkici El iphone, 2. El iPad ve 2. El Macintosh bilgisayarların yanı sıra iPod ve Apple ürünlerine ait aksesuarlaın ilanlarına da ulaşabilirsiniz. Ayrıca kuruluş kampanyası nedeni ile mağaza ücretleride oldukça ucuz durumda. iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4 ve diğer iphone modellerine ait çok sayıda ilan sitede sizi bekliyor.
Eğer sizler de Apple ürünlerine hayransanız ve bir Apple ürünü edinmek istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden AppleGaraj.com’a üye olarak ilan verebilir ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.