Rüyada Yanık Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Yanık Görmek

3 juillet 2012 2 yorum

Rüyada Yanık GörmekEğer Kafanızda rüyada birinin yandığını görmek,rüyada yanık insan görmek,rüyada yanık görmek nedir,rüyada yanık el görmek,rüya tabirleri,rüya tabiri yanık,rüyada tabiri yanık,rüyada yüzün yanması, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Yakında güzel haberler alacaksınız. Eğer bir yerinizi yaktığınızı gördüyseniz, hatalarınızdan ders alacak, daha doğru davranmaya başlayacaksınız.

Rüyasında bir yerinin yanık olduğunu gören kimse para alır. Yanık su toplamışsa bu hgeldiği gibi gidecek paradır.

Yakında çok güzel haberler alacaksınız. Bir yerinizi yakarsanız, hatalarınızdan ders alacaksınız.

Yanık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yanık görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada elinin yandığını görmek,rüyada elin yanması,rüyada el yanmasi,ruyada yanmis insan gormek,rüyada elinin yanması
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

2 yorum »

  • Rahşan dit :

    Rüyamda, elimdeki (çakmak yada mumdu hatırlamıyorum)ateşle yüzümü yakıyordum.Yüzüm alev alıyor ancak yanıp kötü bir görünüm alacağına, güzelleşiyordu.Hatta rüyamda buna şaşırıyor, kendimi ateşten oluşmuş muhtemel yaraları görmeye zorluyordum.Sonrasında ise çok fazla hasar olmamasına rağmen yanık kremleri sürdüm ve akabinde de uyandım.Teşekkür ederim..

  • ufuk dit :

    rüyamda tanımadıgım bır evdeyım bır cok kadın var ama hepsının yuzunde ya yanık yada sıvılceler var odadan gıren bayanlar yukarı odaya gıdıyor sonra bır bayan yüzünde az leke olan hoş bır bayan gelıyor ben aynanın karsısında kendıme bakıyorum bayanın benden hoşlandıgını hissedıyorum saçlarımı taramaya başlıyorum saçlarımı taradıkca güzelleşiyor sonra uyandım.simdiden teşekkur edıyorum

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>