Rüyada Veli Görmek - Rüya Tabirleri

Rüyanızı yazınız ve 3 gün içerisinde yorumlayalım.


3 soruluk küçük bir ankete cevap verin, ve 3 gün içerisinde yorumunuz mail adresinize gelsin.
Başlamak için buraya tıklayın

Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Veli Görmek

3 Temmuz 2012 1 yorum

Rüyada Veli GörmekEğer Kafanızda rüya tabiri veli,rüyada tabiri veli,ruyada haci bayram veli gormek,rüyada veli ile karşılaşmak,rüyada hacı bektaş veliyi görmek,rüyada evliya görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Bakınız; Evliya.

Rüyada bir veli ile karsilasip onunla konustugunuzu görmek, din bakimindan aydinlanmaya ihtiyaciniz bulunduguna delalet eder.

Veli kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Veli görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:ruyada haci bektasi veliyi gormek,rüyada hacı bayram veliyi görmek,ruyada hacibayramigormek,ruyada haci bayram velinin namaz kildigini gormek,ruyad haci bayram veliyi gormek namaz kilmak
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • Aslıhan Doğan diyor ki:

    ben rüyamda şöyle gördüm.Kuzenim bana diyor ki ”Gel dışarı çıkalım akşam saat 9 da melekler gökyüzüne inecek diyor.”ben balkona çıkıyorum ama kuzenim benim yanımda değil.O anda meleklerden biri anneannemlerin bahçesine simsiyah bir çarşaf ile kaplıyor ve diğer 2 melek geliyor ve o anda ben dualar ediyorum ve biri bana diyor ki duaların kabul olacak diyor .ama bunu melekler demiyor.Kim dediğini bilmiyorum.Sonra ben diyorum ki Allah’ım evimizi bizi koru deyince iki melek evimizin etrafında bir tur dönüyor.Ve ben annemlere sesleniyorum. Annemlerde sevinç içinde meleklere bakıyorlar.Ben meleklerin sadece beyaz olduklarını ve sadece gözlerini görüyorum.Ve o anda Hacı Bektaşi veli gökyüzüne doğru dönerek semaya çıkıyor.Onu sadece ben görüyorum.Sonra meleklerde Gökyüzüne tekrar çıktı.Komşumuzun biri gelip meleklerin indiği noktaya gelip dua etti. Bu ne anlama geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>