Rüyada Timsah Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Timsah Görmek

3 juillet 2012 1 yorum

Rüyada Timsah GörmekEğer Kafanızda rüyada timsah yavrusu görmek,rüyada suda timsah görmek,rüyada timsah ısırması,rüyada timsah görmek ne demek,rüya tabirleri timsah görmek,rüyada evde timsah görmek,rüyada timsah görmek ne anlama gelir,rüyada timsah görmek ne demektir, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Alçak ve hakir düşmana, hain hırsıza, zalim tüccare ve polise delalet eder.

Timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun çok tehlikeli düşmanları bulunduğuna; timsahı öldürürse, düşmanlarına üstün geleceğine işarettir.

Timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun çok tehlikeli düşmanlara sahip olduğuna işarettir. Eğer timsah sizi ısırdıysa, yaşamınız tehlike içindedir demektir. Timsahı öldürmek, düşmanlarınızı alt edeceğinize yorumlanır. Gizli düşmanlarınız var demektir. Bu insanlara ve sağlık durumunuza dikkat edin.

Rüyada timsah görmek, gizli düşmanlarınız olduğu anlamına gelir. Bu insanlara ve sağlığınıza dikkat edin.

Rüyada timsah güçlü, emir vermeğe ve zayıfları ezmeye alışkın biridir. Rüyada timsah derisinden çanta büyük kısmet ama timsah derisinden ayakkabı ise düşmanın neden olacağı sıkıntıdır.

Rüyada timsah görmek, hasin ve aksi bir kimse ile tartisarak sonunda onunla mahkemelik olacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Timsah görmek, polise isarettir. Timsah, hain bir hirsizdir. Zalim ve hain tüccara da isarettir. Timsahin, kendisinl denize çekerek bogdugunu gören kimse, bir polisin eline düser ve polis onun zulmen malim alarak öldürür. Eger timsahtan kurtulmus ise mezkur polisten de kurtulur. Rüyada timsah, fiska (günaha), harama, korkuya ve haram kazanca, rüzgarin esmesi ve yol kesicilerden korkmaya isarettir. Bazen timsahi görmek, bogulmak sebebiyle ömrün tükenmesine isarettir. Timsah görmekte hayir yoktur. Bazen timsah, alçak ve hakir düsmana isarettir. Timsahi karada da görmede hayir yoktur. Timsahi sudan karaya çektigini gören kimse, düsmanina ve borçlusuna galip gelerek istedigini alir. Timsahin etinden, derisinden ve yagmdan bir seye malik oldugunu görse, malik oldugu miktarca düsmaninin malindan eline geçer.

Gizli düşmanlarınız olduğu anlamına gelir. Bu insanlara ve sağlığınıza dikkat edin. Eğer timsah yakalayıp sizi yenilgiye uğratırsa, hayatınız gerçekten de tehlike içindedir. Timsahı yenip, onu öldürürseniz, bütün sorunların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir.

Gizli düşmanlarınız olduğu anlamına gelir. Bu insanlara ve sağlığınıza dikkat edin. Eğer timsah yakalayıp sizi yenilgiye uğratırsa, hayatınız gerçekten de tehlike içindedir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada suda timsah görmek,rüyada yavru timsah görmek,rüyada timsah yavrusu görmek,rüyada evde timsah görmek,rüyada timsah yavrusu görmek ne demek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • Yaren dit :

    bu rüyayı yaklaşık 1 haftadan beri devamlı görüyorum uyandığımda ezan okunuyor.aynı saatte görüyorum hep.
    Evindeyim camdan dışarı bakıyorum bir sürü askerler polisler var ülkemize saldırıyorlar bütün insanları eziyorlar öldürüyorlar. Evde onları görünce bi korku sarıyo beni nereye saklanm dyrm sklanmya çalışıyorum onlar evin kapısını kırınca korkudan sıçrayarak hep uyanıyorum hergün bu rüyayı görüyorum ne anlama geliyo korkmaya başladım artık

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>