Rüyada Sarılmak Görmek - Rüya Tabirleri

Rüyanızı yazınız ve 3 gün içerisinde yorumlayalım.


3 soruluk küçük bir ankete cevap verin, ve 3 gün içerisinde yorumunuz mail adresinize gelsin.
Başlamak için buraya tıklayın

Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Sarılmak Görmek

26 Haziran 2012 1 yorum

Rüyada Sarılmak GörmekEğer Kafanızda rüyada öpmek görmek,rüyada sarılıp ağlamak,rüyada sarılmak öpmek,rüyada sevdiğine sarılmak görmek,rüyada ağlamak,rüyada yılan görmek,rüya tabirleri sarılmak,ölüyle sarılmak, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Birinin boynuna sarılmak uzun ömre, Bir dost ve tanıdıkla kucaklaşmak uzun sürecek beraberliğe, Tanınmayan biriyle kucaklaşmak insanlarla iyi iletişim kurmaya, Düşmanla kucaklaşmak onunla barışmaya, Bir ölünün boynune sarılıp onu bırakmamak vefat etmeye,, Eşiyle kucaklaşmak güzel geçime ve muhabbete, Tanınmayan kadınla kucaklaşmak dünyaya meyledip ahireti unutmay a, Kucaklaşmak bazen yardımlaşmaya, sevgi ve anlayışa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kuşatma.)

Sevgilinize veya eşinize sarıldığınızı gördüyseniz, kavga ve tartışmalar yaşayacağınızın işaretidir. Bir akrabaya sarılmak hastalığın habercisidir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:ruyada sevdigine sarilmak,rüyada sarılıp ağlamak,rüyada birine sarılıp ağlamak,rüyada sarılarak ağlamak,rüyada sarılmak
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • deri ci diyor ki:

    Rüyamda bir lokma ekmek atıştırıp yürürken bir süre sonra ekmek kısmı yok oluyor ve bir bankta rahmetli ninemi otururken görüyorum.Ürkerek de olsa yanına yaklaşıp tutup elini öpüyorum.nasılsın diyorum.Suskun kalıyor ve sanki rahmetli dedemi sormuşumcasına ” çingen mah.nin oralara gitti” diyor.İyice yaklaşıp boynuna sarılıyorum.O da bana sarılıyor.Kısa süre sonra kendimi çekmek istiyorum ama o kadar kuvvetli sıkıyor ki boynumu,nefessiz gibi kalıyorum .O an tüm gücümü kullanıp kendimi geri çekiyorum,kurtuluyorum ve nefes alıyorum.O an da uyanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>