Rüyada Özürlü Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Özürlü Görmek

26 Haziran 2012 1 yorum

Rüyada Özürlü GörmekEğer Kafanızda rüyada sakat görmek,rüyada özürlü insan görmek,rüyada özürlü bebek görmek,rüyada özürlü çocuk görmek,rüya tabiri özürlü,islami rüya tabirleri özürlü,rüyada özürlü olduğunu görmek,rüyada özürlü erkek çocuğu görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Her türlü şeyde görülen özür ve kusur, kaçınılması mümkün olmayan durumlara, Üşlenen bir hatadan dolayı tövbe etmeye yahut özür dilemeye delalet eder. ( Ayrıca bakınız: Sakat.)

Özürlü kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Özürlü görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada özürlü erkek çocuğu görmek,rüyada engelli görmek,rüyada engelli çocuk görmek,rüyada özürlü bebek görmek,ruyada ozurlu cocuk gormek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • ayfer demiş ki:

    ikidir aynı rüyayı gürüyorum ikiside aynı rüyaların esnafım ben lokanta işletiyorum rüyamda işletmiş olduğum lokantanın kapısına gelip dikeliyor tanımadığım bir adam hic bi şey demiyor yere bakıyor elini biri göğsünde biri bana yünelik ve acık iki seferde de eşime sesleniyorum ve yok oloyor iki rüyamda da beni eşim oyandırırıyor eşime nere gitti o adam diye soroyormuşum sanırım gelen adam özürlü yani elleri capraz duruyor yaşlı değil ama genc te değil iki rüyanın aynı olması sizce tesadüfmüdür ne anlatmak istiyor ben korkoyorum sanırım beni almaya geldi allahım hayırlara cıkarsın lütfen yardım edin teşekkür ederim

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.