Rüyada Oje Görmek - Rüya Tabirleri

Rüyanızı yazınız ve 3 gün içerisinde yorumlayalım.


3 soruluk küçük bir ankete cevap verin, ve 3 gün içerisinde yorumunuz mail adresinize gelsin.
Başlamak için buraya tıklayın

Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Oje Görmek

26 Haziran 2012 Yorum yok

Rüyada Oje GörmekEğer Kafanızda rüyada tırnak görmek,rüyada ojeli tırnak görmek,rüyada kırmızı oje görmek,rüyada kırmızı oje sürdüğünü görmek,rüyada makyaj malzemesi görmek,rüyada ruj görmek,rüyada oje silmek,rüyada oje çıkarmak, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır.

Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder.

Rüyada oje görmek, süs ve fantazi ile yorumlanir. Rüyanizda parmaklariniza oje sürdügünüzü görmek, gösterise çok merakli bir kimse oldugunuza, asiri derecede sefahate meyliniz olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada oje görmede hayir yoktur. Bu rüya hakikatleri örtmeye çalismaya isarettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada ojeli parmak görmek,rüyada mavi oje sürmek görmek,rüyada ojeli tırnak görmek,rüyada mavi tırnak görmek,ruyada kendi parmaklarini kirmizi ojeli gormek ne demek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>