Medyum Burak

Rüyada Mandal Görmek

| 26 Haziran 2012 Yorum Yok

Rüyada Mandal GörmekEğer Kafanızda rüyada çamaşır mandalı görmek,rüya tabirleri,rüyada çamaşır asmak,rüyada mandalina görmek,rüyada manda görmek,rüyada ağlamak,rüyada mandal toplamak,rüyada mandal görmek ne demek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Kaçınılamayacak koşullardır.

Mandal kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Mandal görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada çamaşır mandalı görmek,Ruyada mandal gormek,rüyada mandal toplamak
Etiketler:, , , , , , ,


Yorum Yapın