Rüyada Makara Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Makara Görmek

26 juin 2012 Yorum yok

Rüyada Makara GörmekEğer Kafanızda rüyada makara görmek nedir,rüyada makara yaptığını görmek,rüyada iplik makara görmek,rüyada makarna görmek,rüyada iplik görmek,rüyada iplik makarası görmek,rüyada makara ipi görmek,rüyada ip görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada iplik sarılı makara görmek , işlerinin kolaylaşacağına ve düzgünlüğüne; kuyu ve halat makaraları ise çok zahmetli işlere işarettir.

Rüyada iplik sarılı makara görmek, iş yaşamınızın kolaylaşacağına ve düzeleceğine ; kuyu ve halat makarası görmek ise çok emek harcayacağınız işlere yorumlanır.

İplik makarası evlilik, mutlu yuva, aşkla ilgili kısmettir.

Rüyada iplik sarili makara görmek, islerinin kolaylasacagina ve düzgünlügüne; kuyu ve halat makaralari ise çok zahmetli islere isarettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:ruyada makara gormek,rüyada makara ve iğne görmek,rüyada renkli ip makaraları,ruyada ip makaralari gormek,rüyada makaralar görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>