Rüyada Lale Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Lale Görmek

26 juin 2012 Yorum yok

Rüyada Lale GörmekEğer Kafanızda rüyada kırmızı lale görmek,rüyada sarı lale görmek,rüyada gül görmek,rüyada beyaz lale görmek,rüyada mor lale görmek,rüyada lale soğanı görmek,rüyada lale görmek demektir,rüyada lale tarlası görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Renklerle bezenmiş lale tarlasını görmek, bulunduğu topluluk içinde faydalı olabileceği bir göreve tayin edilecekse de bu vazifede kendi huzur ve rahatını bozacağına; rüyada lale toplamak, tehlikeli bir arkadaşlıktan sonra tam zamanında işin farkına vararak bu tehlikenin önleneceği şeklinde yorumlanır.

Çok güzel ve iyi bir kimseye aşık olacağınızı işaret eder. Lale dikmek çevrenizdeki insanlara yardımda bulunacağınıza işarettir. Laleyi koparmak işleriniz düzelecek demektir.

Evlilik ve aşkla ilgili kısmettir. Anlayışlı, gururlu, iyi niyetli, dengeli birisini temsil eder.

Lale görmek, asik olmaya isarettir. Erkegin lale görmesi güzel bir kiza, kizin lale görmesi ise, bir delikanliya asik olmaya isarettir. Lale yetistirdigini gören kimse, yakinlarindan ve akrabalarindan itibar ve saygi görmeye isarettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:yuxuda lale gulu gormek,rüyada beyaz lale görmek,yuxuda lale gormek,rüyada mor lale görmek,rüyada lale görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>