Rüyada Kuzen Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Kuzen Görmek

13 janvier 2012 2 yorum

Rüyada Kuzen GörmekEğer Kafanızda rüyada teyze oğlunu görmek,rüyada akraba görmek,rüyada abla görmek,rüyada yeğen görmek,rüyada teyze görmek,rüya tabirleri,rüyada amca görmek,rüyada yenge görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Kuzeninizden güzel bir mektup aldığınızı gördüyseniz aile bağlarınız kopacak demektir.

Kuzen kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kuzen görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada kuzen görmek,ruyada kuzenini gormek,rüyada teyze oğlunu ğörmek,rüyada erkek kuzen görmek,ruyada kuzen
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

2 yorum »

  • tevfik dit :

    rüyada teyzemin oğlunu gordum bana yârdim etmek için Euro para veriyordu bu ne anlama geliyor aceba

  • elvan dit :

    Rüyamda kuzenimle benim hoşianığım birinin evine egzersiz yapmaya gidiyoruz. Giderken ben ayakkabımın tekini bulamıyorum, onun için bir ayağıma bot, diğerine de spor ayakkabısı giyiyorum. Ayakkabılar eski değil ama. Kuzenimle o eve gidince bir bakıyoruz ki yer pilav ve nohutla kaplı. Biz de egzersizimizi tavandaki borulara tırmanarak, onlara bacaklarımızla asılarak yapıyoruz. Ben rüyamda hoşlandığım insanın hiç suratını görmediğim için, kim olduğunu ya da nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama uyanınca sanki ortaokulda hoşlandığım biri olduğu hissine kapıldım nedense.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>