Rüyada Koku Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Koku Görmek

25 juin 2012 Yorum yok

Rüyada Koku GörmekEğer Kafanızda rüyada koku almak,rüyada koku sürmek,rüyada koku gören,rüya tabirleri koku görmek,güzel koku,rüyada tabiri koku,rüyada koku koklamak,rüyada kötü koku duymak, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Güzel koku görmek erkek için hayırla anılmaya ve övülmeye, kocasız kadın için evlenmeye, işlerinin sonucunun çok iyi olmasına ya da iyi bir hayata, Çirkin koku iç sıkıntısı ve üzelecek bir gelişmedir. (Ayrıca Bakınız; Güzel Koku.)

Güzel koku, özellikle kadınlar için çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada güzel kokular duyan bir kadın sonunda hayatının aşkını bulacak demektir.

Rüyada koku koklamak haberle ilgilidir. Güzel koku iyi ve müjdeli bir habere, kötü koku ise fena bir habere yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada koku gören, iyi bir hayat sürer. Eger kadinin kocasi yoksa, evlenir. Güzel koku erkekler için de, iyilikle anilmaya ve övülmeye isarettir. Hirsiz ve hilekar bir kimse uykusunda güzel koku sürünse, o kimse hirsizliktan veya hilekarliktan tövbe eder veya yaramazliktan vazgeçer.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada kaka kokusu duymak,ruyada bok kokusu,ruyada bok kokmak,rüyada bok kokması,rüyada bok kokusu hissetmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>