Rüyada Kısmet Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Kısmet Görmek

25 juin 2012 Yorum yok

Rüyada Kısmet GörmekEğer Kafanızda rüya tabiri kısmet,rüyada kısmet çıkması,rüya yorumu kısmet,rüyada kısmet anlamı,rüyada tabiri kısmet,kısmetini rüyada görmek için dua,rüyada yıldızname görmek,rüyada talip görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Olduğu gibi çıkar.

Rüyada kismetin açildigini görmek, huzur ve saadetin biraz bozulacagina isarettir.

Kısmet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kısmet görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:ruyada talip cikmasi,ruyada talibinin cikmasi,rüyada talip görmek,rüyada kismetini görmek,ruyada kismet cikmasi
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>