Rüyada Kırık Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Kırık Görmek

25 juin 2012 1 yorum

Rüyada Kırık GörmekEğer Kafanızda rüyada kırık gözlük görmek,rüyada kırık tabak görmek,rüyada kırık kapı görmek,rüyada kırık kırmak,rüya kırık kırmak,rüyada kırık cam görmek,rüyada kırık anahtar görmek,rüyada kırık çıkıkçı rüya tabirleri, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Bir şeyi gereksiz yere yahut kazara kırmak üzüntüye delalet eder. Tamiri mümkün olmayacak şekilde kırılmış olan şeyleri görmekte hayır yoktur.

Kırık / kırmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kırık / kırmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada kırık kapı görmek,rüyada kırık gözlük görmek,ruyada burun kırılması,rüyada kırık tabak görmek,rüyada kırık yatak görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • gülfer dit :

    selamün aleyküm rüyamda görümcemle tel de konuşuyorum kocam beni tamamen bıraktı mı bitti mi diyorum.O da tamamen bitti artık diyor sonra yürüyerek gidiyorum bi ev var merdivenlerinden çıkıyorum camı kırık bi kapıyı açıyorum içeriye giriyorum odada bi kıyıda köşede kayınvalidemle eşim oturuyor ikisi de ağlıyor sonra ben kayınvalideme sarılıp ağlıyorum özür diliyorum sonra eşimle barışıyoruz ben bu rüyayı istihare yaptıktan sonra gördüm rüyamı yorumlar mısınız lütfen teşekkürler

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>