Medyum Burak

Rüyada Keselenmek Görmek

| 25 Haziran 2012 Yorum yapma kapalı

Rüyada Keselenmek GörmekEğer Kafanızda rüya tabirleri keselenmek görmek,rüya tabiri keselenmek,rüyada hamamda keselenmek,rüyada keselenmek yaptığını görmek,rüyada keselemek,rüyada kese yapmak,rüyada tellak görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Bakınız; Tellak.

Keselenmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Keselenmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada kese yapmak,rüyada hamamda keselenmek
Etiketler:, , , , , ,


Yorum Yapmak Kapalı