Rüyada Kapak Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Kapak Görmek

25 juin 2012 Yorum yok

Rüyada Kapak GörmekEğer Kafanızda rüya tabiri kapak,islami rüya tabirleri kapak,rüya yorumları kapak,rüyada kapak görmek neye yorumlanır,rüyada kapak görmek tabiri,kapak rüya yorumu,rüyada şişe kapağı görmek,rüyada klozet kapağı görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Gizleyen, koruyan, saklayan güç olarak yorumlanır.

Kapak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kapak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada klozet kapağı görmek,rüyada kapak toplamak,rüyada kola kapak toplamak,rüyada kola kapağı görmek,rüyada şişe kapağı görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>