Rüyada İkiz Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada İkiz Görmek

25 Haziran 2012 1 yorum

Rüyada İkiz GörmekEğer Kafanızda rüyada ikiz bebek görmek,rüyada ikiz kız görmek,rüyada ikiz erkek bebek görmek,rüyada ikiz erkek görmek,rüyada ikiz doğurmak,rüyada ikizini görmek,rüyada ikiz çocuk görmek,rüyada ikiz erkek çocuğu görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.

Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada ikiz görmek kısmettir. Ama ikizler, güzel ve sağlıklı olmalıdır.

Rüyada ikiz çocuk görmek, ortaklar arasinda uyuma, islerin iyi gitmesine isarettir. Bazi tabirciler de zahmet, üzüntü ve yorgunluga isaret eder.

İkiz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İkiz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada ikiz görmek,rüyada ikiz erkek bebek görmek,rüyada ikiz bebek görmek,rüyada ikiz kiz cocugu görmek,rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • canan aydın demiş ki:

    Merhaba gördüğüm rüyadan çok etkilendim beni aydınlatırsanız sevinirim
    Hamile olduğumu bilmiyorum ikiz çocuklarım oluyor birisi kız birisi erkek çocuklar kundak ta sarılı üzerlerine giydirmeye kıyafet yok sonra nereden geldi bilmiyorum çocuklar üzerleri giyinik bir de bir evdeyiz bizim evimiz değil ama bizim evimizmiş camları kapıları yok eşya içinde yok bina komple yıkılıyormuş yerıne başka ev olacakmış oradan tasıncakmısık ama tasınmamısıkta o gece o evde sabahlıyoruz ben çocuklar hasta olucak dıye korkuyorum bir alt katta bir oda buluyorum eski püskü eşyalar var bir somya bir sedir ve döşeme minderler var esime bızım ıkı çekyatı ındır soba bul yakalımcocuklar hastalanacak diyorum ve 19 yasında kızımı görüyorum başka ilde üniversite okuyor bana küsmüş bana neden haber vermediniz diyor bende hamile olduğumdan haberim yoktuki diyorum içimde bebeklerim olmuş diye bir sevinç ama birde hüzün var evimizin olmaması ve bunca yıl aradan sonra ev dahi yokken bir odada iki cocugu nasıl bakıcam endişesi.
    (ne hamile kalmayı düşünüyorum nede evimiz gerçekten yıkılıp başka eve geçmeyi düşünmüyoruz ben bu rüyanın anlamı ne aceba çok merak ettim interneti açtım baktım bu siteyi gördüm sizden yorum bekliyorum saygılarımla.)

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.