Rüyada Güve Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Güve Görmek

25 Haziran 2012 Yorum yok

Rüyada Güve GörmekEğer Kafanızda rüyada kelebek görmek,rüyada böcek görmek,rüyada güve öldürmek,rüyada kurt görmek,rüyada güve kelebeği görmek,rüyada karınca görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Eşya yahut gıda maddesi üzerinde görülen güve gam, keder ve hastalığa, Bir şeyi güvenin yediğini görmek o şeyde meydana gelecek eksikliğe delalet eder.

Rüyada kişi, giyim eşyalarını güvelerin yediğini görürse, dedikodu yüzünden zarar görür.

Rüyada elbiselerinizi güvenin yedigini görmek, evinizde veya is yerinizde çalisan bazi kimselerin sizin haberiniz ol-madan size zarar verecek hareketlerde bulunduklarina, mallarinizi azar ,azar çalarak sattiklarina veya esyalarinizi, alet ve edevatinizi hor kullanarak eskittiklerine delalet eder. Bir esya üzerinde güve görmek, keder ve hastaliklara da isaret-tir. Bir kitabi veya kagidi güvenin yedigini görmek, tamamen ha-yirsiz bir rüyadir. Güvenin yedigi esya, rüya sahibin zararina isa-rettir. Özellikle rüyada güve görmek kesinlikle hayra yorumlan-maz. Nablusiye göre: Rüyada güve, keder ve hastaliklara delalet eder. Bu rüya iyi degildir. Bir rivayete göre de esyada eksiklige isa-rettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada güve kelebeği görmek,rüyada güve görmek,rüya güve kelebeğigörmek,ruyada evinde guve gormek,rüyada kelebekli kurt görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>