Rüyada Gelinlik Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Gelinlik Görmek

25 juin 2012 1 yorum

Rüyada Gelinlik GörmekEğer Kafanızda rüyada gelinlik görmek ne anlama gelir,rüyada gelinlik görmek neye yorumlanır,rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek,rüyada ağlamak,rüyada gelinlik giymek,rüyada evlendiğini görmek,rüyada gelinlik görmek ne demektir,rüya tabirleri rüyada gelinlik görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.

Gelinlik kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Gelinlik görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek,rüyada arkadaşının gelinlik giydiğini görmek,ruyada birinin gelinlik giydigini gormek,rüyada başkasını gelinlikle görmek,rüyada başkasının gelinliğini giymek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • banu dit :

    ben rüyamda ölmüş halam ve kızıyla birlikteyim.kızı mavili beyazlı bir gelinlik giymiş elinde rengarek çiçek tutuyor ama duvağı yok.halam bunu beğenmeyip gri balo kıyafetine benzeyen gelinlik giydiriyor güzel bir kıyafet.ama kuzenim bunu istemediği için ilk giydiği mavili beyazlı gelinliği alıyoruz.acaba bu rüyanın yorumu nedir kuzenim bekar ve evlenmek istediği biride var şuanda

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>