Rüyada Dikiş Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Dikiş Görmek

25 juin 2012 Yorum yok

Rüyada Dikiş GörmekEğer Kafanızda rüyada tabiri dikiş,rüyada dikiş dikmek,rüyalar dikiş,rüyada dikiş iğnesi görmek,tabirler tabiri dikiş,rüyada dikiş atıldığını görmek,rüyada ameliyat dikişi görmek,rüyada diken görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada dikiş dikmek ya da diken başka birini görmek, üzüntülerin ve ağır sorumlulukların işaretidir.

Gayret ve çalışmadır. Kişinin yaptıklarının karşılığını alacağına işaret eder.

Dikiş rüyaları insanın dünyadaki gayretlerini, çalışmalarını açıklarlar. Temiz bir kumaş, giysi vb diktiğini gören insan gerçekten hayırlı işler yapmış demektir ve bunların karşılığını görecektir. Fakat diktiği şey yırtık ve pisse o kimse doğru hareket etmemektedir.

Dikiş rüyaları insanın dünyadaki gayretlerini, çalışmalarını açıklarlar. Temiz bir kumaş, giysi vb diktiğini gören insan gerçekten hayırlı işler yapmış demektir ve bunların karşılığını görecektir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada dikiş atıldığını görmek,ruyada dikis atilmasi,rüyada ameliyat dikişinin açıldığını görmek,rüyada eline dikiş atıldığını görmek,ameliyat dikisi acilmasi rüyada
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>