Rüyada Dikiş Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Dikiş Görmek

25 Haziran 2012 Yorum yok

Rüyada Dikiş GörmekEğer Kafanızda rüyada tabiri dikiş,rüyada dikiş dikmek,rüyalar dikiş,rüyada dikiş iğnesi görmek,tabirler tabiri dikiş,rüyada dikiş atıldığını görmek,rüyada ameliyat dikişi görmek,rüyada diken görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada dikiş dikmek ya da diken başka birini görmek, üzüntülerin ve ağır sorumlulukların işaretidir.

Gayret ve çalışmadır. Kişinin yaptıklarının karşılığını alacağına işaret eder.

Dikiş rüyaları insanın dünyadaki gayretlerini, çalışmalarını açıklarlar. Temiz bir kumaş, giysi vb diktiğini gören insan gerçekten hayırlı işler yapmış demektir ve bunların karşılığını görecektir. Fakat diktiği şey yırtık ve pisse o kimse doğru hareket etmemektedir.

Dikiş rüyaları insanın dünyadaki gayretlerini, çalışmalarını açıklarlar. Temiz bir kumaş, giysi vb diktiğini gören insan gerçekten hayırlı işler yapmış demektir ve bunların karşılığını görecektir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:ruyada dikis atilmasi,rüyada dikiş atıldığını görmek,rüyada eline dikiş atıldığını görmek,ameliyat dikisi acilmasi rüyada,rüyada ameliyat dikişi atıldığını görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>