Rüyada Delik Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Delik Görmek

25 juin 2012 1 yorum

Rüyada Delik GörmekEğer Kafanızda rüyada delik duvar görmek,rüya tabiri delik,rüya tabirleri delik,rüyada delik çorap görmek,rüyada delik delik delmek görmek,rüyada delik ayakkabı görmek,rüya delik görmek,rüya yorumu delik, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Duvar vs. deliği sır araştırmaya, iş ve diğer hususlarda meydana gelen pürüzlere; Sağlam yapıları veya sert cisimleri deldiğini görmek bakire kızlara sarkıntılık yapmaya yahut ülkede gezinerek haber araştırmaya ya da ev halkının gidişatının bozulmasına, belik açmak bazen müfettişlik yapmaya, Bir evi delip eçiri girmek, o evin kadınına kötülük yapmaya; Delik açmak bazen muteber eserlerden araştırma yapmaya delalet eder.

Yakında uzun bir seyahate çıkacaksınız.

Yerde açılan delik, ani çıkacak güçlüktür. Duvarda açılan delik ise olumlu haberdir. Duvardaki sıra sıra delikler, kişinin evini değiştireceğini açıklar. Delikten çıkarılan bir şeyler de güçlüğü izleyen kısmettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada duvarda delik görmek,rüyada delik çorap giymek,rüyada duvarda delik,rüyada kafamda delik,rüyada yüzünde delik acil iğne görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • Sead dit :

    Ruyamda yüzümün her yerinde delikler vardı bazen yağgibi bişeyler çıkyrdu bazen bomboş sonra dedim kendime ne gelirse allahtan gelr elhamdülilah dedim sonra geçti anlamı nedir ?

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>