Rüyada Deli Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Deli Görmek

25 Haziran 2012 1 yorum

Rüyada Deli GörmekEğer Kafanızda rüyada deliden kaçmak,rüyada delirmek,rüyada akıl hastası görmek,rüyada deli görmek islami,rüyada deli çocuk görmek,rüyada deli olduğunu görmek,rüyada köpek görmek,rüyada bıçak görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada deli oldugunu görmek, faiz ve ha-ram mala yorumlanir, Sara illetine tutulup aklini kaybettigini görmek, bir belaya veya büyüye ugradigina; yaninda bir deli görüp korktugunu görmek ve ondan bir zarar görmek, düsmana ve o düsmandan zarar görecegine delalet eder. Rüyasinda deli bir ka-din görmek, dünya malina; bir deliyle yüz yüze geldigini görmek, berekete; bir delinin kendisini kovaladigini görmek, dünya islerinden el çekip ahirete yönelecegine isarettir.

Deli olmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Deli olmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada deli görmek,rüyada deliden kaçmak,rüyada deli adam görmek,ruyada deli cocuk gormek,yuxuda deli görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • haris demiş ki:

    Rüyamda ben içerdeyken abimin dışarda bi deliye para verdiğini görüyorum sonra ben dışarı çıkıyorum deli gelip benden para istiyor bende ondan uzaklaşmaya çalışıyorum ve abim sana para verdi zaten benden niye istiyorsun diyorum sonra delinin bana yaklaşmaması için bizim evle pencere arasına saklanıyorum ama sıkışıyorum orda ve delinin bana zarar vereceğinden korkuyorum ama düşündüğün gibi olmyor deli beni geçiyor ve hiç yüz asmadan gidiyor ben 7. Sınıfa kadar okudum diyor giderken :) bende sıkıştığım yerden çıkıyorum ve yanlış yere girmişim diye gülüyorum..

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.