Rüyada Ceset Görmek - Rüya Tabirleri

Rüyanızı yazınız ve 3 gün içerisinde yorumlayalım.


3 soruluk küçük bir ankete cevap verin, ve 3 gün içerisinde yorumunuz mail adresinize gelsin.
Başlamak için buraya tıklayın

Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Ceset Görmek

25 Haziran 2012 1 yorum

Rüyada Ceset GörmekEğer Kafanızda rüyada ölü görmek,rüyada parçalanmış ceset görmek,rüyada ceset görmek nedir,rüya tabirleri,rüyada birini öldürmek,rüyada cenaze görmek,rüyada katil görmek,rüyada ceset taşımak, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Uzaktan kötü bir haber alacaksınız. Bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Cesedi gömmek belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.

Rüyada ceset görmek islerinin bozulacagina isa-rettir. Rüyada birinin cesedi basinda oldugunu görmek, korkunç bir olayla karsilasacagina; cesedin birden bire dirildigini görmek, hayatinin tehlike içinde olduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ceset görmek sikinti içinde bulunan bir yakininizin yaniniza gelecegine isarettir. Bazan ceset görmek islerinizin bozulacagina da isaret eder.

Rüyada ceset görmek; aileden yada akrabalardan birinin ölümüne işarettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada parcalanmis ceset gormek,ruyada parcalanmıs ınsan gormek,rüyada parçalanan insan görmek,rüyada parçalanmiş insan,rüyada ölünün parçalandığını görmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • Erkan diyor ki:

    rüyamda sevgilimle mutfağa girdik orda büyük kazanlar var.kız arkadaşımı yaşlı beyaz giyimli kadın götürüp parçalıyor.bana oğlum sakın korkma onun bedeni çok günaha karışmış arınacak deyip kazanlara parça parça koyuyor. bana da gidip bakmamı günahlardan arınmış mı söylüyor.kazanda kafası nın derileri,gözü haşlanmış halde görünce midem bulanıp uyandım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>