Rüyada Ceset Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Ceset Görmek

25 juin 2012 1 yorum

Rüyada Ceset GörmekEğer Kafanızda rüyada ölü görmek,rüyada parçalanmış ceset görmek,rüyada ceset görmek nedir,rüya tabirleri,rüyada birini öldürmek,rüyada cenaze görmek,rüyada katil görmek,rüyada ceset taşımak, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Uzaktan kötü bir haber alacaksınız. Bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Cesedi gömmek belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.

Rüyada ceset görmek islerinin bozulacagina isa-rettir. Rüyada birinin cesedi basinda oldugunu görmek, korkunç bir olayla karsilasacagina; cesedin birden bire dirildigini görmek, hayatinin tehlike içinde olduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ceset görmek sikinti içinde bulunan bir yakininizin yaniniza gelecegine isarettir. Bazan ceset görmek islerinizin bozulacagina da isaret eder.

Rüyada ceset görmek; aileden yada akrabalardan birinin ölümüne işarettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada parcalanmis ceset gormek,ruyada parcalanmıs ınsan gormek,ruyada parcalanmıs cesetler,rüyada parçalanmiş insan,rüyada ceset taşımak
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • Erkan dit :

    rüyamda sevgilimle mutfağa girdik orda büyük kazanlar var.kız arkadaşımı yaşlı beyaz giyimli kadın götürüp parçalıyor.bana oğlum sakın korkma onun bedeni çok günaha karışmış arınacak deyip kazanlara parça parça koyuyor. bana da gidip bakmamı günahlardan arınmış mı söylüyor.kazanda kafası nın derileri,gözü haşlanmış halde görünce midem bulanıp uyandım.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>