Rüyada Başbakan Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Başbakan Görmek

24 juin 2012 1 yorum

Rüyada Başbakan GörmekEğer Kafanızda rüyada başbakanla konuşmak,rüyada başbakan görmek konuşmak,rüyada devlet büyüğü görmek,rüya tabirleri başbakan görmek,rüyada cumhurbaşkanı görmek,rüyada devlet adamı görmek,rüyada başbakan görmek elini öpmek,rüyada başbakan görmek diyadin, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada basbakani görmek izzet, güç ve maksada erismeye isaret eder.

Başbakan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Başbakan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:yhs-default,ruyada basbakanın elını opmek,ryada babakan grmek,ruyada basbakani opmek,ruyada devlet buyugunun elini opmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

  • hasan dit :

    selamlar….

    Ruyamda Cumhur baskanimizla ve ayni zamanda basbakanimizla beraber bir masada oturuyorduk ve sonar kirsal bir alanda dolasip babam ve annemin ve esimin bulundugu iki katli eve dogru yoruyorduk eve vardigimizda annemin elinin kinali oldugunu ve babaminda evin bahcesinde oturdugunu gordum… o esnada basbakan ve cumhur baskanimizla evin ikinci Katina cikip esimden yemek yapmasini istedim ama yemek yapilmadan uyandim…. ruyamdaki kisilerin yuzleri guluyor ve guzeldi..

    Yorumunuzu bekliyorum.. saygilarimla

    Hasan Arslan

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>