Rüyada Babaanne Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Babaanne Görmek

24 juin 2012 1 yorum

Rüyada Babaanne GörmekEğer Kafanızda rüyada ölmüş babaanne görmek,rüyada ölmüş birini görmek,rüyada hala görmek,rüyada amca görmek,rüyada ölü görmek,rüyada ağlamak,rüyada kaynana görmek,rüyada yenge görmek, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Rüyada büyük annesini gören kimse, uzun ömürlü olur ve zengin bir sekilde yasar.

Babaanne kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Babaanne görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada babaanne görmek,rüyada ölmüş babaanne görmek,rüyada ölmüş babaanneyi görmek,rüyada ölmüş babaanne ve dedeyi görmek,ruyada babaanneyı gormek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

1 yorum »

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Vous pouvez utiliser ces balises et attributs HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>