Rüyada Alay Görmek - Rüya Tabirleri
Anasayfa » Rüya Tabirleri

Rüyada Alay Görmek

24 Haziran 2012 Yorum yok

Rüyada Alay GörmekEğer Kafanızda rüyada halay cekmek,rüyada halayı görmek,rüyada halay çektiğini görmek,rüyada halay cekmek görmek,rüyada halay çekildiğini görmek,rüya tabirleri,rüya tabirleri halay görmek,rüya tabiri halay, Gibi Sorular Var ve Merak Ediyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Bakınız; Ordu.

Rüyada bir alaY asker görmek sıkıntıların sona ereceği ve kişinin hiç ummadığı bir olay sayesinde kendine gelecek demektir.

Rüyanizda asker olarak bir alayda egitim görmekte veya subaylik yapmakta oldugunuzu görmek, büyük bir hükümet adami tarafindan yardim ve iyilik göreceginize; bir alayda bir geçit töreninde bulundugunuzu görmek, kafile halinde bir baska memlekete gidip ticaret konusunda anlasmalar yapacaginiza veya çocugunuzu bir üniversiteye veya bir liseye yazdiracaginiza isarettir. Bir askeri birlikte en önde bayrak tasidiginizi görmek, yasadiginiz yerde ün sahibi olup, adinizin unutulmayacak bir sekilde taninacagina delalet eder.

Rüyada alay görmek, gün içersinde işinizde bir aksilik olacağına, kendinizi alay içinde görmek, iş hayatında büyük bir zarara uğrayacağınıza, cenaze alayı görmek, aileye felaket geleceğine, kötü bir haber alınacağına, düğün alayı görmek, aile fertlerinin artacağına, işte sürekli kâr edileceğine, mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine, askeri alay görmek, çevrenizdeki dostlara güvenilmeyeceğine, zarar görülebileceğine ve iftiraya kurban gidilebileceğine işarettir.

Rüyanız Hayır Olsun!

Sizden Gelenler:rüyada halay çekildiğini görmek,rüyada alay çekildiğini görmek,rüyada bir bayanla halay çekmek,ruyada halay cekmek
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 5/5,00 Konuyu Oyla
Loading ... Loading ...

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.